Tandemový seskok

Jak to probíhá

Objednávka seskoku v Příbrami

1. Objednávka seskoku v Příbrami

Po obdržení poukazu na tandemový seskok v Příbrami je načase, abyste si rezervovali termín. Rezervaci můžete provést přes náš email, kterým vám i potvrdíme den a hodinu seskoku.

2. Příjezd na letiště

Na letiště je nutné dorazit s hodinovým předstihem, aby byl dostatek času na bezpečnostní školení, převlečení do kombinézy a vyřízení nezbytných formalit.

Školení před seskokem

3. Školení

Tandempilot vás ustrojí do pasažérského postroje a provede s vámi školení, při kterém vás seznámí s průběhem seskoku, letu na padáku i přistání. V případě, že máte zaplacený videozáznam, je s vámi už při školení profesionální kameramanka (případně kameraman), která vám natočí a sestříhá videozáznam.

Nástup do letadla

4. Nástup do letadla

Po nástupu do letadla se pohodlně usadíte, připoutáte a již vás tlačí do sedadla síla turbovrtulového letadla, které v mžiku stoupá k obloze. Tandempilot vás celou dobu kontroluje, rozptyluje vaše obavy a připraví si vás k seskoku. Tedy si vás k sobě pevně připoutá.

Výskok tandemu z letadla

5. Výskok

Ve výšce 4000 m se otevřou dveře a vám se zvedne hladina adrenalinu. Výskok z letadla je nepopsatelný zážitek. Kdo nezažil, nepochopí…

Volný pád tandemu

6. Volný pád

Volný pád trvá kolem 50 vteřin. Je to dost času si všechno užít, rozkoukat se, zamávat do kamery. A nezapomeňte dýchat. Přestože padáte rychlostí 50m/s, to jde.

Let na tandemovém padáku

7. Let na padáku

Po otevření padáku se kolem rozhostí úžasné ticho. Pokud jsou vhodné podmínky, tak vám tandempilot na chvíli půjčí řízení padáku. Taktéž si natrénujete přistávací manévr a pomalu se snášíte k zemi.

Přistání tandemu na letišti v Příbrami

8. Přistání

Přistání je tak jemné, že si ho mnohdy ani neuvědomíte. A již se vítáte s kamarády po vašem životním zážitku.

9. Po seskoku

Zhruba 20 minut po vašem přistání můžete mít připravené DVD se sestříhaným a ozvučeným záznamem vašeho seskoku, případně vypálené fotky ve vysokém rozlišení na CD.

Bezpečnost

Skákání je dnes jako procházka růžovým sadem, zvlášt, když máte to správné vybavení.

Více

Skočte si hned teď

Vyplňte tuto jednoduchou online objednávku a my s vámi domluvíme detaily.

Objednat

Lokalita

Naše základna je v Příbrami, ale skáčeme i v Kolíně, Liberci a dalších místech.

Více