Tandemový seskok

Často kladené dotazy

Co si mám vzít na tandemový seskok padákem s sebou?

Na tandemový seskok si vezměte sportovní obuv (tenisky) a pohodlné sportovní oblečení. Zapůjčení veškerého dalšího vybavení, jako je kombinéza, brýle nebo kukla je v ceně seskoku.

Dá se během volného pádu dýchat?

Ano, během volného pádu můžete normálně dýchat. To, že to nelze, je jen mýtus. Abyste dýchali, jednoduše otevřete pusu a nadechněte se. A za pár vteřin zase vydechněte:) Zní to jednoduše? Tak dýchejte stejně tak, jako na zemi.

Je obtížné řídit tandemový padák a přistát s ním?

Řízení tandemového padáku není obtížení – ostatně sami si ho budete moci vyzkoušet. Před přistáním jej ale opět převezme tandempilot, který s padákem měkce dosedne na zem.

Potřebuji nějakou lékařskou prohlídku?

Ne, pro tandemový seskok nepotřebujete žádné lékařské vyšetření. Pouze nám před seskokem svým podpisem potvrdíte, že netrpíte žádnou vážnou srdeční chorobou, epilepsií, cukrovkou, či jinou vážnou nemocí, která vyžaduje stálé a pravidelné ošetření lékařem. Před tandemovým seskokem nepijte alkohol.

Co když nosím brýle?

V případě že nosíte brýle nebo kontaktní čočky vám zapůjčíme speciální parašutistické brýle přes brýle, které vám nijak nebudou vadit nebo ztěžovat “výhled”.

Věk a váha pasažéra?

Seskoky mohou provádět děti od 8 let a 120 cm výšky (u osob mladších 18 let vyžadujeme souhlas zákonného zástupce). Horní hranice věku u nás není omezená! Našemu nejstaršímu pasažérovi bylo 90 let. A již se těší, že příští narozeniny opět oslaví tandemovým seskokem padákem. Váhu nad 110kg doporučujeme konzultovat mailem.

Co když bude špatné počasí?

Pokud by se vám počasí v den seskoku nezdálo (déšť, nízká oblačnost, silný vítr), zavolejte nám před odjezdem na letiště a domluvíme se, jak vypadá předpověď a další vývoj počasí. Pokud nebude možné tandemový seskok uskutečnit, ihned se dohodneme na rezervování jiného termínu.

Jakým způsobem může být můj tandemový seskok zdokumentován?

Zdokumentování vašeho prvního seskoku rozhodně doporučujeme. Budete se tak moci podělit o tento fantastický a nezapomenutelný zážitek se všemi vašimi přáteli. Celý tandemový seskok od přípravy na zemi, letu letadlem, volného pádu a přistání nahrajeme na DVD a současně pořídíme kvalitní fotografie (používáme výhradně tříčipové digitální videokamery a digitální zrcadlové fotoaparáty). Natáčení provádí velmi zkušený parašutista - kameraman, který do 30 minut po přistání video sestříhá a ozvučí a předá vám jej vypálené na DVD společně s digitálními fotografiemi na CD (cca 100 velmi kvalitních fotografií).

Je možné tandemový seskok zakoupit jako dárek s tím, že si obdarovaný skočí někdy později?

Ano, tandemový seskok je možné zakoupit formou dárkového poukazu. Až si bude chtít obdarovaný skočit, zavolá na číslo uvedené na dárkovém poukazu na tandemový seskok a domluví si termín seskoku.

Chci si skočit tandemový seskok - co mám udělat?

Objednejte se teď hned :)

Je tandemový seskok bezpečný?

Ano. Používáme moderní tandemové padáky a skáčí u nás výhradně velmi zkušení instruktoři, kteří mají tisíce seskoků a prošli náročnými kurzy. Veškeré naše padáky jsou vybaveny počítačovým zabezpečovacím systémem, který v případě nouze dokáže padák otevřít. Tandemový padák je také vybaven plnohodnotným záložním padákem.

Stalo se vám, že se někdo zranil?

Ne.

Je možné prodloužit platnost dárkového poukazu na tandemový seskok?

Poukaz je platný jeden rok. Mějte prosím na paměti, že sezóna u nás začíná v dubnu a končí v říjnu. Platnost poukazu nelze prodloužit, ale poukaz lze zdarma převést na jinou osobu.

Bezpečnost

Skákání je dnes jako procházka růžovým sadem, zvlášt, když máte to správné vybavení.

Více

Skočte si hned teď

Vyplňte tuto jednoduchou online objednávku a my s vámi domluvíme detaily.

Objednat

Lokalita

Naše základna je v Příbrami, ale skáčeme i v Kolíně, Liberci a dalších místech.

Více